Podpora Moravskoslezského kraje 2019

Sbor dobrovolných hasičů v Dolní Lhotě v roce 2019 obdržel dotaci z Moravskoslezského kraje z dotačního titulu ,,Program na podporu dobrovolných hasičů v roce 2019“.

 

 

Cílem přihlášeného projektu ,,Podpora SDH Dolní Lhota“ bylo zkvalitnit materiálně-technické vybavení pro trénink mladých hasičů a dorostu, podporu pravidelných aktivit SDH Dolní Lhota jako nohejbalový turnaj Memoriál Pepíka Hrubého nebo Srandamač. K příležitosti 125-ti letého výročí založení našeho sboru byly pořízení upomínkové předměty. Dotace ve výši 55 900,- znamenala většinový zdroj pro pořízení níže uvedených věcí.

V rámci projektu bylo pořízeno:

· 4 m kladina

· sklopné terče pro ZPV

· poháry a medaile pro nohejbalový turnaj Memoriál Pepíka Hrubého

· poháry a medaile pro soutěž v PÚ ,,Srandamač“

· kšiltovky s potiskem SDH DL, trička s potiskem SDH DL

ksiltovky 125 tricka clen