Dobrý den,

Poděkování Všem kteří se zúčastnili sobotní brigády svolané na úklid areálu Mokřinka, sběru šrotu a elektroodpadu.
Počasí bylo proti nám, ale nezalekli jsme se a výzvu odvážní hasiči přijali. Přišli jak hasičky, hasiči tak i naše mládež, kterým moc děkujeme za zkulturnění okolí našeho areálu.

Na sběru šrotu a elektroodpadu bylo poznat že občané měli dostatek domácího volna, sváželo se ještě v pozdních odpoledních hodinách.

Všem děkujeme a můžeme s dobrým pocitem zahájit sezonu.

S pozdravem

Bohumil Kokeš