V sobotu 29.4. se naši muži zúčastnili okresního kola v požárním sportu, které se konalo již tradičně v Martinově. V disciplíně běhu na 100m s překážkami jsme se umístili na 4. místě. V další disciplíně - štafětě 4x100m s překážkami jsme si ještě o stupínek polepšili a dokončili jsme štafetu v 3. nejrychlejším čase.

Na závěr přišla královská disciplína - požární útok. Na promočené trati na 3B se mnoho družstev včetně nás trápilo.  Avšak pokračovali jsme v posloupnosti pořadí a v požárním útoku jsme předvedli 2. nejrychlejší čas. Součty jednotlivých umístění nám přinesly konečné pěkné 3 . místo :) Vzhledem k tomu, že tyto disciplíny trénujeme jen jednou ročně právě na toto okresní kolo a naší prioritou jsou soutěže na 2B, lze brát toto umístění jako slušný úspěch. 

Soutěž naprosto jednoznačně ovládli kluci z SDH Michálkovice, kterým tímto gratulujeme a držíme jim palce na krajském kole :)

okres 17

Počet zobrazení článků
25173