Alignment for images

Each image style can be further customized with additional alignment styles:

SPOLEČNÍK - projekt pro mladé hasiče v době vyhlášení nouzového stavu

Stránku věnovanou tomuto tématu najdete na stránkách SH ČMS - SPOLEČNÍK

V následující tabulce jsou odkazy na jednotlivé dny SPOLEČNÍKA.

Společník - den 1. Společník - den 2. Společník - den 3. Společník - den 4. Společník - den 5.
Společník - den 6. Společník - den 7. Společník - den 8. Společník - den 9. Společník - den 10.
Společník - den 11. Společník - den 12. Společník - den 13. Společník - den 14. Společník - den 15.
Společník - den 16. Společník - den 17. Společník - den 18. Společník - den 19. Společník - den 20.
Společník - den 21. Společník - den 22. Společník - den 23. Společník - den 24. Společník - den 25.
Společník - den 26. Společník - den 27. Společník - den 28. Společník - den 29. Společník - den 30.

První dubnovou neděli jela naše mládež do Horních Datyní na další kolo Ostravské ligy mládeže. Mladší žáci s představou posunutí se do první desítky, starší s umístěním v první pětce. Starší žáci šli nejprve na střelbu ze vzduchovky. Střelba na terč je přece jen trošku loterií, ale s touto disciplínou se poprali vcelku dobře (názor trenérů) s průběžným pátým místem v disciplíně. Následovala hadicová štafeta (zapoj-rozpoj), kterou měli dobře natrénovanou a která se také vydařila, o necelou sekundu průběžné druhé místo. Na uzlové štafetě neudělali žádnou chybu a s perfektním výkonem a přibližně půlsekundovou ztrátou rovněž průběžné druhé místo. Radost přišla v úterý po zaslání výsledků z této soutěže. Po přepočtení výsledných umístění skončili starší žáci na výborném prvním místě a v celkovém hodnocení OLM se posunuli na páté místo.

Mladší žáci také překvapili. Po hadicové štafetě si drželi průběžné sedmé místo. Zato uzlová štafeta se jim náramně vydařila a bez chyb v této disciplíně se umístili na třetím místě. Poslední disciplínou byla střelba ze vzduchovky. U těchto malých prcků se nepočítalo s převratným výkonem, ale oni nás přesvědčili že střílet umí, nastříleli 118 bodů a právem skončili na průběžném třetím místě. Vynikající výkon celeho družstva se odrazil na umístění, celkově v Datyních třetí místo a v celkovém hodnocení OLM poskočili na deváté místo.

V dalších soutěžích se přesuneme z tělocvičen do venkovních prostor. Jako první bude následovat soutěž na Hasičské stanici v Porubě 6.5., kde bude soutěž v disciplínách CTIF a následující den ve Svinově - požární útok a štafeta 4x60 m.

olm 17 datyne