Alignment for images

Each image style can be further customized with additional alignment styles:

SDH Dolní Lhota vás zve na hasičskou soutěž mládeže

„O putovní pohár Ludvíka Šimoše“

zařazenou do OLM 2021/2022, datum: 19.9.2021, začátek: 9:00. Starty jednotlivých družstev v časových „bublinách“
Prezence: Při příjezdu. Časový harmonogram bude upřesněn dle nahlášených družstev
Místo konání: Dolní Lhota, hasičský areál Mokřinka
Kategorie: Mladší, starší žáci
Disciplíny: Požární útok, uzlová štafeta

Hlavní rozhodčí: Tomáš Zdražila
Velitel soutěže: Kristýna Prčíková

Výstroj: Jednotný stejnokroj, dle směrnice hry Plamen
Výzbroj: Stroj, sací vedení (kategorie mladší) a přetlakový ventil – jednotné, zajistí pořadatel

Provedení disciplín:
· Požární útok
- Dle směrnic hry Plamen
- V případě výměny stroje se předchozí pokusy nebudou opakovat
- Povrch: Náběh asfalt, trať travnatá

· Uzlová štafeta
- Dle směrnic hry Plamen
- 4-členná družstva na čas vážou 4 uzly, které si závodníci vylosují (lodní, tesařský, plochá spojka, úvaz na proudnici)
- Družstvo má 2 pokusy, složení 4-čtyřčlenného družstva je v každém pokusu libovolné
- Uzly se vážou na vodorovném stojanu
- V případě nepřízně počasí bude štafeta přemístěna do vnitřních prostor – Nutnost sálové obuvi!

Přihlášení družstev hlaste na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 12.9. 2021 23:59! Následně bude zaslán časový harmonogram pro rozdělení družstev do „BUBLIN“.

Opatření Covid 19: opatření se budou řídit dle aktuálně platných nařízení. Při prezenci je třeba předložit vyplněný formulář (viz. příloha – Covid opatření). O případných změnách Vás budeme informovat.

Těšíme se na Vaši účast!
Za SDH Dolní Lhota