Breadcrumbs

This is the breadcrumbs module position. Use it as a secondary navigation which shows the page you are on and how to find your way back to the homepage.

Dobrý den,

Poděkování Všem kteří se zúčastnili sobotní brigády svolané na úklid areálu Mokřinka, sběru šrotu a elektroodpadu.
Počasí bylo proti nám, ale nezalekli jsme se a výzvu odvážní hasiči přijali. Přišli jak hasičky, hasiči tak i naše mládež, kterým moc děkujeme za zkulturnění okolí našeho areálu.

Na sběru šrotu a elektroodpadu bylo poznat že občané měli dostatek domácího volna, sváželo se ještě v pozdních odpoledních hodinách.

Všem děkujeme a můžeme s dobrým pocitem zahájit sezonu.

S pozdravem

Bohumil Kokeš
Starosta SDH

Sbor dobrovolných hasičů v Dolní Lhotě v roce 2019 obdržel dotaci z Moravskoslezského kraje z dotačního titulu ,,Program na podporu dobrovolných hasičů v roce 2019“.

 

 

Vážení příznivci hasičů,

v sobotu 25. 2. 2017 se konal tradiční masopustní průvod. Průvod, v čele s koňským povozem a doprovázen dechovou hudbou, procházel během odpoledne naší malebnou vesničkou a navštěvoval domácnosti, které tuto tradici podpořili drobnou mincí nebo nabídli účastníkům něco k zakousnutí či na zahřátí. Děkujeme těmto bratrům hasičům a sestrám hasičkám za 10tiletou podporu naší rozverné zábavy.

Rovněž bychom chtěli vyjádřit naše poděkování zástupcům obce, štědrým sponzorům, kuchařkám za výbornou večeři, všem členům SDH, kteří aktivně přiložili ruku k dílu, zdobili sál, připravovali kulturní vystoupení, starali se o údržbu masek, členům „divadelního kolektivu“, dětem, ženám – hasičkám, které každoročně obětavě pečou do noci koláče (jen pro zajímavost, letos jich bylo 1600). A v neposlední řadě  všem občanům Dolní Lhoty za přízeň a za příspěvky do kasiček „rozpustilých cikánek“ J Průvod byl zakončen u hasičské zbrojnice a následně večer pokračoval zábavou v sále obecního úřadu, kde jsme po půlnoci pochovali basu a ukončili tak plesovou sezónu pro letošní rok.

17 pruvod kozelek

Milí spoluobčané, věříme, že nás i v dalších letech vpustíte do svých obydlí a podpoříte tuto starou tradici.

Bez vás by to zkrátka nešlo!

Děkujeme.

Hasiči Dolní Lhota

Více fotek ke shlédnutí zde: http://obecdolnilhota.rajce.idnes.cz/KOZELEK_2017/

Map

This is the map module position. Use this module position only for publishing the FavLocation module or any other extension that requires a full width module position.

Počet zobrazených článků
4883